«

»

Sep 25

Kamagra 100mg a liečba erektílnej dysfunkcie

 

Kamagra  – účinný a overený prípravok na liečbu erektílnej dysfunkcie

Erektilná dysfunkcia (porucha stoporenia)

je nedostatočné alebo úplne chýbajúce stoporenie pohlavného údu, ktoré sťažuje alebo znemožňuje uskutočnenie pohlavného styku. Porucha stoporenia môže byt spôsobená telesnou chorobou ( v 80% prípadov ) alebo môže mať psychogénny pôvod ( v 20% prípadov ). Každé ochorenie, ktoré poškodzuje nervový a cievny systém, môže poškodiť aj schopnosť stoporenia pohlavného údu. Najčastejšie sú to ochorenia ako cukrovka, vysoký krvný tlak, ateroskleróza,skleroza multiplex, stavy po operáciách hrubého čreva, prostaty, stavy po úraze miechy, ťažké ochorenia obličiek, depresie. Erektilná schopnosť môže byť poskodzovaná fajčením, nadmernou konzumáciou alkoholu a omamých látok. Na jej rozvoji sa môžu podielať aj žalúdočné vredy.

V prvej línii liečby porúch erekcie sa uplatňujú lieky, uživané v podobe tabliet alebo v inej forme. Medzi takéto lieky patrí KAMAGRA.

Cieľom liečby erektílnej dysfunkcie je zabezpečiť dostatočné prekrvenie penisu, ktoré vyvolá jeho erekciu. Kamagra  má vysoký obsah hneď niekoľkých účinných látok na stimuláciu erekcie. Účinok užívania Kamagry sa prejaví už po niekoľkých týždňoch užívania. Jej  výhodou je, že postupne obnovuje spúšťací a udržiavací mechanizmus erekcie pacienta.

Produkt Množstvo Cena
Kamagra 1 balenie 4 tablety 100mg 12 € » viac info Kúpiť
Kamagra 2 balenia 8 tabliet 100mg 24 € » viac info Kúpiť
Kamagra 3 balenia 12 tabliet 100mg 36 € » viac info Kúpiť
Kamagra 5 balení 20 tabliet 100mg 60 € » viac info Kúpiť

 

 

Súvisiace články:

Je Kamagra 100mg tablety bezpečná?
Účinky prípravku Kamagra 100mg tablety
Nežiadúce účinky Kamagra 100mg tablety
Kde najlacnejšie kúpim Kamagru 100mg tablety?
Ako sa používa KAMAGRA 100mg tablety?
Kamagra – čo sú lieky Kamagra?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *